Spor Kategorileri (Tümünü Aç)
Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Hollanda > Hollanda Eredivisie
18.08 15:30 FC Twente Enschede - Waalwijk
1 1.55 X 4.35 2 5.25 +95
1 1.55 X 4.35 2 5.25
Fransa > Ligue 1
18.08 16:00 AS Saint Etienne - Brest
1 1.60 X 3.95 2 5.50 +132
1 1.60 X 3.95 2 5.50
Rusya > Premier Lig
18.08 14:00 FC Rubin Kazan - FC Arsenal Tula
1 2.25 X 2.95 2 3.40 +132
1 2.25 X 2.95 2 3.40
İngiltere > Premier Lig
18.08 16:00 Sheffield United - Crystal Palace
1 2.55 X 3.10 2 2.90 +132
1 2.55 X 3.10 2 2.90
Almanya > 2. Bundesliga
18.08 14:30 Holstein Kiel - Karlsruher SC
1 1.90 X 3.75 2 3.45 +95
1 1.90 X 3.75 2 3.45
18.08 14:30 Greuther Furth - Jahn Regensburg
1 2.35 X 3.40 2 2.75 +95
1 2.35 X 3.40 2 2.75
18.08 14:30 SG Dynamo Dresden - 1. FC Heidenheim 1846
1 2.50 X 3.40 2 2.60 +95
1 2.50 X 3.40 2 2.60
İngiltere > Championship
18.08 14:00 Reading - Cardiff City
1 2.95 X 3.30 2 2.35 +95
1 2.95 X 3.30 2 2.35
Almanya > 3. Lig
18.08 14:00 Kaiserslautern - E. Braunschweig
1 2.35 X 3.10 2 2.80 +92
1 2.35 X 3.10 2 2.80
18.08 15:00 Jena - SV Waldhof Mannheim 07
1 3.00 X 3.20 2 2.20 +92
1 3.00 X 3.20 2 2.20
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
18.08 16:00 AC Sparta Prag - FC Banik Ostrava
1 1.55 X 4.05 2 5.50 +92
1 1.55 X 4.05 2 5.50
Norveç > 1. Lig
18.08 16:00 Hamarkameratene - Kfum Oslo
1 2.35 X 3.50 2 2.65 +89
1 2.35 X 3.50 2 2.65
Endonezya > 1. Lig
18.08 14:30 PSM Makassar - Persib Bandung
1 1.50 X 4.00 2 5.25 +84
1 1.50 X 4.00 2 5.25
Danimarka > 1.Lig
18.08 14:45 Naestved BK - Hvidovre
1 2.45 X 3.30 2 2.60 +89
1 2.45 X 3.30 2 2.60
18.08 14:45 Roskilde - Vendsyssel FF
1 4.05 X 3.85 2 1.70 +89
1 4.05 X 3.85 2 1.70
Almanya Amatör > 2. Bundesliga, Kadınlar
18.08 15:00 1. Ffc Frankfurt II - FC Ingolstadt 04
1 3.50 X 4.00 2 1.75 +34
1 3.50 X 4.00 2 1.75
Danimarka > 2. Lig, 1. Grup
18.08 14:00 Holbaek - B 93 Kopenhagen
1 2.70 X 3.30 2 2.35 +89
1 2.70 X 3.30 2 2.35
İngiltere Amatör > 2. Premier Lig, 1. Küme
18.08 16:00 Wolwerhampton Wanderers - FC Everton
1 2.55 X 3.30 2 2.55 +36
1 2.55 X 3.30 2 2.55
İngiltere Amatör > 2. Premier Lig, 2. Küme
18.08 14:00 Sunderland - Norwich City
1 1.95 X 3.55 2 3.35 +36
1 1.95 X 3.55 2 3.35
Almanya Amatör > A-Junioren-Bundesliga Batı
18.08 14:00 Rot-Weiss Oberhausen - FC Viktoria Cologne
1 1.80 X 3.85 2 3.35 +84
1 1.80 X 3.85 2 3.35
İsveç > Allsvenskan
18.08 16:00 Örebrö SK - BK Haecken
1 3.20 X 3.35 2 2.05 +95
1 3.20 X 3.35 2 2.05
18.08 16:00 IK Sirius FK - IFK Norrköping
1 3.55 X 3.40 2 1.90 +95
1 3.55 X 3.40 2 1.90
İsveç > Bayanlar Birinci Ligi
18.08 16:00 Kopparbergs/Goteborg FC - Kristianstads
1 1.50 X 4.55 2 4.60 +89
1 1.50 X 4.55 2 4.60
Almanya Amatör > Bremen Ligi
18.08 15:30 SV Hemelingen - FC Union 60 Bremen
1 1.45 X 5.00 2 4.60 +36
1 1.45 X 5.00 2 4.60
18.08 16:00 SC Borgfeld - Oberneuland
1 29.00 X 11.00 2 1.02 +36
1 29.00 X 11.00 2 1.02
18.08 16:00 BSC Hastedt - TUS Schwachhausen
1 3.20 X 4.45 2 1.75 +36
1 3.20 X 4.45 2 1.75
Almanya Amatör > Bundesliga, Bayanlar
18.08 15:00 SGS Essen-Schonebeck 19/68 - Bayer 04 Leverkusen
1 1.09 X 8.50 2 13.25 +84
1 1.09 X 8.50 2 13.25
18.08 15:00 Wolfsburg Wend. - SC Sand
1 1.01 X 12.75 2 25.00 +84
1 1.01 X 12.75 2 25.00
18.08 15:00 1 FC Cologne - MSV 02 Duisburg
1 1.80 X 3.70 2 3.55 +84
1 1.80 X 3.70 2 3.55
Danimarka > Danimarka Süper Ligi
18.08 15:00 Esbjerg FB - Lyngby BK
1 1.75 X 3.50 2 4.05 +95
1 1.75 X 3.50 2 4.05
Polonya > Ekstraklasa
18.08 16:00 Piast Gliwice - Wisla Plock
1 1.70 X 3.60 2 4.40 +92
1 1.70 X 3.60 2 4.40
Almanya Amatör > Hessenliga
18.08 15:00 Baunatal - Turk Gucu Friedberg
1 2.00 X 3.80 2 2.85 +36
1 2.00 X 3.80 2 2.85
Kore Cumhuriyeti > K-League 1
18.08 14:00 Sangju Sangmu Phoenix - Pohang Steelers
1 2.30 X 3.05 2 2.85 +84
1 2.30 X 3.05 2 2.85
Danimarka > Kadınlar 1. Ligi
18.08 14:30 DBK Fortuna Hjoerring - Broendby IF
1 4.75 X 3.90 2 1.60 +36
1 4.75 X 3.90 2 1.60
Almanya Amatör > Oberliga Baden Wuerttemberg
18.08 16:00 VfB Stuttgart II - TSV Ilshoffen
1 1.12 X 6.50 2 16.50 +36
1 1.12 X 6.50 2 16.50
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Güney
18.08 15:00 FC International Leipzig - FC Grimma
1 1.50 X 4.55 2 4.40 +36
1 1.50 X 4.55 2 4.40
18.08 15:00 TV Askania Bernburg - FSV 63 Luckenwalde
1 7.50 X 5.50 2 1.25 +36
1 7.50 X 5.50 2 1.25
18.08 15:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - 1. FC Merseburg
1 2.25 X 3.60 2 2.60 +36
1 2.25 X 3.60 2 2.60
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Kuzey
18.08 15:00 Charlottenburger FC Hertha 06 - SC Staaken 1919
1 2.50 X 3.65 2 2.30 +36
1 2.50 X 3.65 2 2.30
18.08 15:00 FC Hertha 03 Zehlendorf - SC Tasmania 1900 Berlin
1 1.60 X 4.00 2 4.15 +36
1 1.60 X 4.00 2 4.15
Almanya Amatör > Oberliga Niederrhein
18.08 16:00 Spvg Schonnebeck 1910 - SC Velbert
1 1.95 X 3.50 2 3.15 +36
1 1.95 X 3.50 2 3.15
18.08 16:00 Sportfreunde Baumberg - VfB 03 Hilden
1 1.35 X 5.00 2 6.00 +36
1 1.35 X 5.00 2 6.00
Almanya Amatör > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18.08 16:00 SV. Gonsenheim - Mechtersheim
1 2.00 X 3.60 2 3.05 +36
1 2.00 X 3.60 2 3.05
Almanya Amatör > Oberliga Westfalen
18.08 16:00 Eintracht Rheine - Hammer
1 2.50 X 3.80 2 2.25 +36
1 2.50 X 3.80 2 2.25
18.08 16:00 SC Wiedenbruck - TSG 1881 Sprockhovel
1 2.10 X 3.95 2 2.60 +36
1 2.10 X 3.95 2 2.60
18.08 16:00 SC Preussen Munster II - Sportfreunde Siegen 1899
1 2.10 X 4.00 2 2.60 +36
1 2.10 X 4.00 2 2.60
18.08 16:00 Holzwickeder SC - SV Schermbeck 1912
1 2.00 X 3.80 2 2.85 +36
1 2.00 X 3.80 2 2.85
18.08 16:00 1. FC Kaan-Marienborn - RSV Meinerzhagen
1 2.00 X 3.65 2 2.95 +36
1 2.00 X 3.65 2 2.95
18.08 16:00 SC Westfalia 1904 Herne - SC Paderborn 07 II
1 2.00 X 3.80 2 2.85 +36
1 2.00 X 3.80 2 2.85
İsveç > Ostra Gotaland
18.08 15:00 Raslatts - FK Karlskrona
1 9.50 X 6.00 2 1.22 +84
1 9.50 X 6.00 2 1.22
Özbekistan > PFL
18.08 15:00 Kuruvchi - PFK Metallurg Bekabad
1 1.65 X 3.45 2 4.40 +84
1 1.65 X 3.45 2 4.40
18.08 16:00 FC Andijon - PFK Navbahor Namangan
1 2.50 X 3.05 2 2.50 +84
1 2.50 X 3.05 2 2.50
Brezilya > Paulista Kupası, 1. Grup
18.08 16:00 CA Linense SP - Mirassol FC SP
1 2.55 X 3.10 2 2.80 +36
1 2.55 X 3.10 2 2.80
Brezilya > Paulista Kupası, 2. Grup
18.08 16:00 EC Noroeste SP - Rio Claro FC
1 2.60 X 3.05 2 2.80 +36
1 2.60 X 3.05 2 2.80
Kazakistan > Premier Lig
18.08 15:00 Zhetysu Taldykorgan - Aktobe Lento
1 1.30 X 4.35 2 9.00 +84
1 1.30 X 4.35 2 9.00
Zimbabve > Premier Soccer League
18.08 16:00 Caps United - Highlanders
1 1.50 X 3.70 2 5.75 +36
1 1.50 X 3.70 2 5.75
18.08 16:00 Herentals FC - ZPC Kariba
1 2.65 X 2.85 2 2.65 +36
1 2.65 X 2.85 2 2.65
Estonya > Premium Lig
18.08 15:00 Nomme Kalju - Viljandi JK Tulevik
1 1.08 X 8.00 2 16.50 +89
1 1.08 X 8.00 2 16.50
Belçika > Pro Lig
18.08 15:30 Standart Liege - Royal Excel Mouscron
1 1.55 X 4.05 2 5.00 +95
1 1.55 X 4.05 2 5.00
Almanya Amatör > Regionalliga Bayern
18.08 15:00 Buchbach - TSV Aubstadt
1 2.30 X 3.40 2 2.60 +89
1 2.30 X 3.40 2 2.60
18.08 15:00 FC Augsburg II - VfB Eichstatt
1 2.45 X 3.55 2 2.35 +89
1 2.45 X 3.55 2 2.35
Almanya Amatör > Regionalliga Güneybatı
18.08 14:00 Hoffenheim (A) - Offenbacher FC Kickers 1901
1 2.90 X 3.60 2 2.05 +89
1 2.90 X 3.60 2 2.05
18.08 15:00 SV 07 Elversberg - Bahlinger
1 1.35 X 4.80 2 6.25 +89
1 1.35 X 4.80 2 6.25
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzey
18.08 15:00 E. Norderstedt - Holstein Kiel II
1 2.30 X 3.60 2 2.55 +89
1 2.30 X 3.60 2 2.55
18.08 16:00 Oldenburg - SC Weiche Flensburg 08
1 2.70 X 3.30 2 2.30 +89
1 2.70 X 3.30 2 2.30
Almanya Amatör > Regionalliga Kuzeydoğu
18.08 14:30 Bischofswerdaer FV 1908 - BSG Chemie Leipzig
1 2.85 X 3.25 2 2.25 +89
1 2.85 X 3.25 2 2.25
18.08 14:30 FSV Union Fuerstenwalde - FSV Wacker 90 Nordhausen
1 4.80 X 4.05 2 1.55 +89
1 4.80 X 4.05 2 1.55
18.08 14:30 Hertha BSC Berlin II - Optik Rathenow
1 1.25 X 5.25 2 8.25 +89
1 1.25 X 5.25 2 8.25
Avusturya Amatör > Regionalliga Salzburg
18.08 16:00 Sak 1914 Salzburg - Schoiz Grödig
1 1.70 X 3.90 2 3.70 +84
1 1.70 X 3.90 2 3.70
Romanya > Romanya 2. Ligi
18.08 15:30 AFC Dunarea 2005 Calarasi - Petrolul Ploiesti
1 3.05 X 3.20 2 2.10 +84
1 3.05 X 3.20 2 2.10
Almanya Amatör > Schleswig-Holstein Ligi
18.08 15:00 SV Todesfelde - Inter Turkspor Kiel
1 1.30 X 5.50 2 6.75 +36
1 1.30 X 5.50 2 6.75
18.08 16:00 Oldenburger SV - SV Frisia 03
1 2.05 X 3.95 2 2.75 +36
1 2.05 X 3.95 2 2.75
İsviçre > Schweizer Kupası
18.08 15:00 FC Linth 04 - FC Schaffhausen
1 9.25 X 5.25 2 1.25 +88
1 9.25 X 5.25 2 1.25
18.08 15:00 SC Cham - FC Aarau
1 5.75 X 4.35 2 1.45 +88
1 5.75 X 4.35 2 1.45
18.08 16:00 FC Uster - FC Grand Lancy
1 12.75 X 7.25 2 1.14 +87
1 12.75 X 7.25 2 1.14
Slovakya > Slovakya Kadınlar 1. Ligi
18.08 15:30 Nmsk 1922 Bratislava - SKF Zilina
1 1.50 X 5.25 2 3.95 +36
1 1.50 X 5.25 2 3.95
18.08 15:30 Spartak Myjava - FK Poprad
1 1.01 X 13.50 2 23.00 +31
1 1.01 X 13.50 2 23.00
İsveç > Superettan
18.08 16:00 Dalkurd FF - Gais
1 1.95 X 3.25 2 3.50 +92
1 1.95 X 3.25 2 3.50
Tayland > Tayland Top Lig
18.08 14:00 Suphan Buri FC - Port FC
1 2.60 X 3.20 2 2.30 +84
1 2.60 X 3.20 2 2.30
18.08 14:00 Muan Thong United - PTT Rayong FC
1 1.50 X 3.95 2 4.85 +84
1 1.50 X 3.95 2 4.85
18.08 15:00 Chonburi FC - Nakhon Ratchasima FC
1 1.75 X 3.45 2 3.75 +84
1 1.75 X 3.45 2 3.75
18.08 15:00 Chiangmai FC - Trat FC
1 2.50 X 3.35 2 2.30 +84
1 2.50 X 3.35 2 2.30
Norveç > Toppserien, Kadınlar
18.08 16:00 Sandviken - Trondheims-Orn
1 1.40 X 4.25 2 6.75 +89
1 1.40 X 4.25 2 6.75
İsveç Amatör > U19 Allsvenskan, Norra Relegation
18.08 15:00 FC Djursholm U19 - Gefle IF
1 1.16 X 6.25 2 8.50 +36
1 1.16 X 6.25 2 8.50
Brezilya > U20 Paulista 1st Division, Second Phase
18.08 16:00 Santos FC SP - Sao Bernardo SP
1 1.55 X 4.30 2 5.00 +36
1 1.55 X 4.30 2 5.00
Güney Afrika > Ulusal 1. Lig
18.08 14:00 TS Galaxy FC - Jomo Cosmos
1 2.40 X 2.80 2 3.00 +36
1 2.40 X 2.80 2 3.00
18.08 16:00 University of Pretoria FC - Steenberg United
1 1.75 X 3.20 2 4.55 +36
1 1.75 X 3.20 2 4.55
18.08 16:00 Royal Eagles - Mbombela United
1 2.20 X 2.90 2 3.20 +36
1 2.20 X 2.90 2 3.20
18.08 16:00 Richards Bay FC - JDR Stars
1 2.10 X 2.80 2 3.65 +36
1 2.10 X 2.80 2 3.65
Macaristan > Ulusal 1. Lig, Kadınlar
18.08 15:30 Viktoria FC Szombathely - Kelen SC
1 1.12 X 8.50 2 10.25 +36
1 1.12 X 8.50 2 10.25
Vietnam > V-Ligi
18.08 14:00 CLB BD Thanh Hoa - Vicem Hai Phong
1 2.20 X 3.35 2 2.80 +89
1 2.20 X 3.35 2 2.80
18.08 15:00 Sanna Khanh Hoa Bvn - Song Lam Nghe An
1 2.20 X 3.25 2 2.90 +89
1 2.20 X 3.25 2 2.90
Çin > Çin 1. Ligi
18.08 14:30 Xinjiang Tianshan Leopard - Inner Mongolia Zhongyou FC
1 3.50 X 3.25 2 2.00 +89
1 3.50 X 3.25 2 2.00
18.08 14:30 Meizhou Hakka FC - Zhejiang Greentown FC
1 3.30 X 3.35 2 2.00 +89
1 3.30 X 3.35 2 2.00
18.08 14:35 Sichuan Longfor FC - Liaoning Shenyang Whowin
1 1.65 X 3.60 2 4.65 +89
1 1.65 X 3.60 2 4.65
Çin > Çin Süper Ligi, Kadınlar
18.08 14:35 Jiangsu Suning FC - Beijing BG Phoenix FC
1 1.30 X 5.25 2 7.75 +36
1 1.30 X 5.25 2 7.75
Norveç > İkinci Lig, 1.Grup
18.08 16:00 Nardo - FK Arendal
1 2.65 X 3.45 2 2.35 +84
1 2.65 X 3.45 2 2.35
18.08 16:00 Byasen - Sola FK
1 2.05 X 3.55 2 3.10 +84
1 2.05 X 3.55 2 3.10
Norveç > İkinci Lig, 2.Grup
18.08 14:00 Fram Larvik - Alta
1 1.70 X 3.95 2 4.15 +84
1 1.70 X 3.95 2 4.15
18.08 16:00 FK Mjolner - Elverum
1 2.35 X 3.60 2 2.55 +84
1 2.35 X 3.60 2 2.55
Maç Detayı
BAHIS KUPONUM 0
TEKLI KUPON
KOMBINE KUPON
Bahis Tutarı:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSIMUM KAZANç:
0.00 TRY